COVID-19

Obecna pandemia COVID-19 wymusiła na wszelkich podmiotach konieczność zastosowania nowych reguł. Anemos Sp. z.o.o wychodzi pod tym względem naprzeciw swoim klientom.

Warunki bezpieczeństwa

Możesz mieć pewność, że współpraca z nami będzie przebiegała w sposób bezpieczny. Umożliwia to przede wszystkim program Saldeo, który udostępniamy do dyspozycji dla naszych kontrahentów. Wykorzystując wskazane oprogramowanie, nasi klienci są w stanie dostarczyć skany dokumentów, dzięki czemu możliwe jest późniejsze importowanie ich przez nas do programów księgowych takich jak Comarch ERP Optima. Możliwa jest również wysyłka dokumentów w tradycyjnej formie z wykorzystaniem poczty lub firmy kurierskiej. Wykorzystujemy również środki komunikacji elektronicznej takie jak Skype oraz Microsoft Teams.

Dzięki nim nasi klienci są w stanie uzyskać od naszych specjalistów potrzebne informacje nie wychodząc z domu. Ponadto kontakt z nami jest możliwy drogą mailową oraz telefonicznie. Jeżeli jednak wizyta w naszym biurze okaże się konieczna, zapewniamy wszelkie środki ochrony osobistej, takie jak zachowanie odpowiedniego dystansu i żel antybakteryjny do dezynfekcji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracyzdalnej , gdyż nasi kontrahenci prowadzą swoje przedsiębiorstwa na terenie całej Polski. Dlatego możesz być pewny, że Twoja księgowość będzie prowadzona w należyty sposób, bez ryzyka zakażenia koronawirusem.